Horoskop partnerski Zodiakalny Wodnik

Zodiakalny Wodnik

horoskop-partnerski.comZodiakalny Wodnik

Zodiakalny Wodnik posiada dwie opiekuńcze planety tj. Uran i Saturn. Uran jest planetą wolności, a Saturn – dyscypliny. Wodnik charakteryzuje się kreatywnością, ma także naturalny talent do zarządzania i organizacji.
Zodiakalny Wodnik jest bardzo szczery i uczciwy. W życiu partnerskim lubi poczucie bezpieczeństwa, dlatego jeśli już zgadza się z partnerem to potrafi stworzyć z nim długi i stały związek.
Wodnik jest pełen pomysłów. Świetnie spełnia się w zawodach artystycznych i jest znakomitym aktorem. Zodiakalny Wodnik jest trudny do zniesienia
w towarzystwie, bowiem czerpie bardzo dużą satysfakcję z kwestionowania poglądów innych ludzi. Bywa fanatykiem, jest niezwykle uparty w życiu codziennym i zawodowym. Cechuje go upór w dążeniu do celu.
Wodnik jest jednym z najbardziej niezależnych znaków zodiaku, dlatego w kontaktach z innymi jest konfliktowy. Mając naturalny talent do rządzenia często narzuca swoją wolę.

Zodiakalny Wodnik nigdy nie czuje się samotny.

Uwielbia towarzystwo, tak samo jak własną przestrzeń. Interesują go nowe teorie i idee. Jest strasznie uparty, za wszelką cenę broni swoich poglądów. Od czasu do czasu lubi zaimponować przyjaciołom poprzez swoją wolność finansową. Zodiakalny Wodnik nie lubi mówić o uczuciach. Sprawy sypialniane nie są dla niego najważniejsze, chociaż lubi eksperymentować. W miłości ceni niezależność.

 

 

Zodiakalny Wodnik (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 


 

Zodiakalny Wodnik (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 


 

Extension Factory Builder