Horoskop partnerski Zodiakalny Skorpion

Zodiakalny Skorpion

horoskop-partnerski.comZodiakalny Skorpion

Zodiakalny Skorpion patrzy na życie jak na stałe pole bitwy. Planeta Mars ma niezwykle silny wpływ na Skorpiona. Jest to planeta zwiastująca wojny i wieczną walkę. Jego przeciwnikiem jest każdy kto stanie na jego drodze.
Zodiakalny Skorpion jest bardzo spostrzegawczy i bystry. Potrafi w mgnieniu oka ocenić sytuację. Walczy do ostatniego tchu. Nigdy się nie poddaje!
Zodiakalny Skorpion ma bardzo silny charakter. Działa z pasją i odwagą, szczególnie gdy mu na czymś zależy. Skopiony potrafią zachować zimną krew w trudnych sytuacjach i cechują się dużym opanowaniem. W pracy zawodowej bardzo trudno go zadowolić – jest przez to często nielubiany. Zodiakalny Skorpion potrafi upajać się pochwałami, wręcz ich oczekuje, by później rozkoszować się nimi. Ma wysokie mniemanie o sobie, dlatego czasami skazany jest na duże rozczarowania. Nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu.

Zodiakalny Skorpion ma bardzo dużo energii.

Wszystko co robi wykonuje z dużym poświęceniem. Z namiętnością zatraca się w pracy. Jeśli walczy, to bez opamiętania zatraca się w bitwie, kiedy odpoczywa zatraca się w lenistwie. Jego zaangażowanie w to co robi jest zawsze 100 procentowe. Nie toleruje tchórzostwa. W towarzystwie słynie z niezwykle ciętego języka. Surowo ocenia innych. Mężczyźni spod Skorpiona są egoistami. Nie potrafią odnależć w większym towarzystwie, nie mają wielu przyjaciół. Jeśli zaprzyjaźnią się z kimś i zaufają komuś to będzie to przyjaźń do końca życia. Oczywiście musi być to przyjaźń na warunkach Skorpiona, gdyż nie toleruje on sprzeciwu i odmienności zdania. Zodiakalny Skorpion nie jest z reguły zdolny do pocieszania samego siebie. Raczej zawsze przygotowuje się na najgorsze. Nie znosi lizusostwa.
Zodiakalny Skorpion jest bardzo podejrzliwy, trudno u niego wzbudzić zaufanie, ma pesymistyczne spojrzenie na świat. Łatwo może przeistoczyć się w tyrana, gdyż ma skłonności do okrucieństwa. Często ma ironiczne podejście do życia, cechuje go sarkazm. Wynika to z tego, że Skorpion nie wierzy w ludzi, nie wierzy w ich przyjaźń i dobroć. Fascynuje go ciemna strona duszy. Skorpiony nie lubią być oszukiwane. Szybko wyczuwają jak ktoś jest w stosunku do nich nieszczery. Skorpiony nigdy nie zapominają doznanych krzywd, są bardzo pamiętliwe. Chowają czasami swe zadry przez długie lata i w dogodnym dla nich momencie odbiorą sobie krzywdę z nawiązką. Są w stanie zniszczyć każdego wroga, nie mają żadnych skrupułów. Gdy jednak ktoś postąpi w stosunku do nich bardzo fair potrafią odwdzięczyć się. W miłości są niezwykle namiętne i uwodzicielskie.

 

 

Zodiakalny Skorpion (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

 

Zodiakalny Skorpion (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

 

Extension Factory Builder