Horoskop partnerski Zodiakalny Lew

Zodiakalny Lew

horoskop-partnerski.comZodiakalny Lew

Żywiołem Lwa jest ogień. Według astrologii ten znak jest domem słońca. Postać Lwa symbolizuje niezależność, władzę i sprawiedliwość. Jego osoba jest związana z Bogiem RA.

Zodiakalny Lew jest bardzo lubiany, ponieważ jest bardzo dobry, łagodny i sympatyczny. Ma pozytywny wpływ na otoczenie i uwielbia być w centrum zainteresowania. Lew potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. Przedstawiciele płci przeciwnej czują niesamowite, magnetyczne pociągi względem siebie.

Niestety Zodiakalny Lew ma tendencje do dyktatorskich zachowań.  Gdy tylko uzyska jakiekolwiek stanowisko w pracy wywyższa się i władza uderza mu do głowy. Jest bardzo ambitny, wierzy w siebie i osiąga daleko postawione sobie cele. Osoby spod tego znaku pragną być na szczycie i często go osiągają.

Zodiakalny Lew lubi również imponować innym ludziom swoją wiedzą oraz rzeczami materialnymi.

Uwielbia luksus i chwalenie się swoimi sukcesami. Lubi bywać także aktorem w życiu codziennym. Zodiakalny Lew jest wspaniałym organizatorem. Pracuje tyle ile musi i zrzuca swoje obowiązki na innych, jest przy tym wygodny.

Wady Lwa: kiedy Lew nie osiągnie sukcesu ma o to pretensje do całego świata. Niestety nigdy nie znajdzie w sobie winy, a wszyscy dookoła niego będą winni jego życiowej porażki.

 

 

Zodiakalny Lew (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

Zodiakalny Baran (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Extension Factory Builder