Horoskop partnerski Zodiakalny Byk

Zodiakalny Byk

horoskop-partnerski.comZodiakalny Byk

Zodiakalny Byk – Jego opiekunem jest planeta Wenus, która była boginią niezwykle popularną w Rzymie. Uważana za patronkę miłości seksualnej. Uczyła śmiertelników sztuki uwodzenia. Posiadała władzę nad uczuciami.

Zodiakalny Byk powinien nosić przy sobie kamienie, które go chronią. Jest to: różowy kwarc, karneol, koral, cyrkon, turkus i beryl. Zodiakalny Byk najlepiej czuje się we własnym domu. Z natury jest bardzo powolny, ale nie leniwy. Wykonuje tyle pracy ile trzeba i daleki jest od przemęczania się. Zodiakalny Byk nie znosi kiedy się go popędza, bowiem wprowadza go to w bardzo duży stres.

Zodiakalny Byk lubi poczucie ekonomicznego bezpieczeństwa, przeraza go życie w ubóstwie. Lubi mieć zapasy na zimę i rzadko cokolwiek wyrzuca ze swojej posiadłości.

Zodiakalny Byk wyróżnia się od innych znaków zodiaków tym, że często bywa skąpy.

W swoim mniemaniu jest oszczędny i gospodarny. Jego wadą jest argumentowanie swoich racji, szczególnie wtedy kiedy jej nie ma. Byki uwielbiają towarzystwo. Długie biesiady i kolekcjonowanie starych przedmiotów to ich specjalność. Związki są niestety mało miłosne i oparte na zysku. Byki są także bardzo zazdrosnymi znakami.

 

 

Zodiakalny Byk (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!
 
 
Zodiakalny Byk (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 
 
 
Extension Factory Builder