Horoskop partnerski Zodiakalny Bliźniak

Zodiakalny Bliźniak

horoskop-partnerski.comZodiakalny Bliźniak

Zodiakalny Bliźniak ma dwie twarze. Są to bardzo kochające znaki niestety bardzo rozchwiane emocjonalnie. Bliźniaki potrzebują stałych wrażeń i szybko zmieniają zdanie dotyczące swoich emocji. Życie monotonne przeraża ich i wprowadza w depresje.

Mają wielkie marzenia i chcą stale zmieniać zwoje życie. Potrafią pamiętać przez całe życie swoje zarówno złe wybory jak i te dobre. Cieszyć się z nich i jednocześnie martwić. Zodiakalny Bliźniak potrzebuje doświadczenia, aby wiedzieć czy dokonuje poprawnych wyborów, dlatego nigdy nie boi się ryzyka. Doświadczenie dotyczy życia rodzinnego jak i zawodowego. Jeśli w coś wierzy potrafi postawić wszystko na jedną kartę. Nie boi się ryzyka. Zodiakalny Bliźniak z doświadczeniem życiowym bardzo ceni i szanuje to co ma.

W związkach trzeba uważać na stałe kłótnie. Pamiętajmy, że bliźniak nie znosi monotonności i przy ciągłych nieporozumieniach i negatywnej atmosferze zapragnie zmiany.

Kobieta Bliźniak i mężczyzna Bliźniak mogą się bardzo różnić w związkach.

Zodiakalny Bliźniak płci męskiej potrafi zmienić się, gdy dokona złego wyboru. Pokaże swoją drugą twarz bardzo szybko. Dotyczy to związku, na którym mu bardzo zależy. Nie potrafi wówczas ukryć swoich uczuć.

Zodiakalny Bliźniak płci żeńskiej jest cwany i chce mieć za wszelką cenę kontrolę nad swoim partnerem. Kocha swojego partnera, ale także ukrywa swoją drugą twarz, o której z upływem czasu trwania związku się przekonamy.

 

 

Zodiakalny Bliźniak (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

 

Zodiakalny Bliźniak (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

 

 

Extension Factory Builder