Horoskop partnerski Zodiakalny Baran

Zodiakalny Baran

Zodiakalny Baran

 

horoskop-partnerski.comZodiakalny Baran bywa bardzo impulsywny.  Nie lubi gdy jego uczucia są odrzucane. Zodiakalny Baran jest znakiem wojowniczym i ognistym. Mającym wielką odwagę i siłę ducha. Zodiakalny Baran jest pomysłowy i wierny swojej ukochanej. Potrafi długo czekać na swoją miłość, aż ją zdobędzie.

Baran ma umiejętność pokonywania przeszkód i nie zna granic w zdobywaniu celu. W życiu odbywa często rolę przewodnika. Będąc w związku z Baranem na pewno nie będziesz się nudzić. Osoby spod tego znaku są niezwykle pomysłowe i aktywne. Choć mocno pragną uczucia, spędzanie długich romantycznych wieczorów jest to jednak nie dla nich.

 

Zodiakalny Baran jest także szczery.

Często potrafi zranić ludzi z jego otoczenia, choć nie miał takich zamiarów. Jak każdy znak, także i Baran ma swoje wady. Jest bardzo niecierpliwy i kapryśny. Uważa, że zawsze ma rację i często się buntuje. Nadmierna pewność siebie i popędliwość często sprowadza na niego klęskę. Zodiakalny Baran dla swojego celu w sukcesie potrafi poświęcić wszystko. Nad Baranem można także mieć kontrole pochwalając go do przesady. Kiedy natomiast Baran wyczuje, że się go wykorzystuje w taki sposób –  kara i zemsta będzie ostra i nieunikniona.

 

 

Zodiakalny Baran (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Zodiakalny Baran (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Extension Factory Builder