Horoskop partnerski Zodiakalna Waga

Zodiakalna Waga

horoskop-partnerski.comZodiakalna Waga

Planeta opiekująca się Wagą to Wenus. Zodiakalna Waga to znak, który szuka harmonii i równowagi. Często planuje i jednocześnie marnuje czas na założenia, które nie są do zrealizowania. Zodiakalna Waga ma dużą fantazje i potrzebę życia w luksusie. Wagi są znakiem zodiaku, które trudno określić jako bardzo pracowite. Często różnią się w tym zakresie od innych. Osiągają swój cel dzięki znajomym i wypracowanym kontaktom.

Zodiakalna Waga lubi chwalić się swoimi znajomościami. Bywa wesoła, pogodna i potrafi zainteresować swoją osobą innych ludzi.

Waga jest znakiem szczerym i kurtuazyjnym. Ma dużą siłę przebicia i potrafi robić interesy, które najczęściej jej wychodzą. Za wyjątkiem swoich nierealnych marzeń. Zodiakalna Waga nie ma tendencji do agresji, nie lubi kłótni, sprzeczek, ale gdy trzeba potrafi nas zaskoczyć niezwykłą odwagą. Sama jednak nie zaczyna zatargów, musi zostać sprowokowana.

Zodiakalna Waga ma zdolność dyplomatyczną i duże wyczucie sprawiedliwości. W życiu miłosnym jest bardzo romantyczna i niestety zbyt mocno poufna, dlatego często ma złamane serce. Waga uwielbia także muzykę. Nienawidzi chamskich zachowań. Jest niestety lekko rozrzutna.

 

 

Zodiakalna Waga (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Zodiakalna Waga (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Extension Factory Builder