Horoskop partnerski Zodiakalna Panna

Zodiakalna Panna

horoskop-partnerski.comZodiakalna Panna

Zodiakalna Panna to szósty znak zodiaku. Jej patronem jest planeta Merkury, a żywiołem ziemia. Ma wysokie mniemanie o sobie i skłonność do pouczania innych, Przy tym jest pracowita i wyróżnia się wysoką inteligencją. Zodiakalna Panna ma także szczególny dar do przekonywania swoich racji. Bardzo przeżywa kiedy popełni błąd i trudno jej się do tego przyznać. Nauka przychodzi Pannom bardzo łatwo, dlatego osoby spod tego znaku często zostają naukowcami.

Zodiakalna Panna uwielbia także czystość i porządek.

Rzadko uda się ją namówić do szaleństwa. Unika, wręcz boi się wszystkiego co nieokreślone, nieobliczalne, lekkomyślne.

Zodiakalna Panna nie lubi prostych rozwiązań. Wykonuje swoje zadania z największą precyzją. Boi się zachowań nieprzemyślanych i nieobliczalnych. Współpraca z Panną jest ciężka, ponieważ stale zwraca uwagę i poucza innych. Zodiakalna Panna jest niestety zbyt zachowawcza i bojaźliwa.

Gdy czegoś zapomni, musi to szybko sprawdzić. Wypoczywa jeśli ma idealny porządek zarówno w umyśle  jak i w życiu.

Panna pozwala swojemu partnerowi na wszystko i nie wypomina mu starych kłótni, ale bądźmy pewni, że wszystko pamięta. Jej pamięć jest niesamowita, gdy spytasz: Kochanie gdzie są moje kluczyki?, albo: Jak się nazywał aktor w danym filmie? –  odpowiedź będzie natychmiastowa i poprawna!

Zodiakalna Panna dzięki swojej pracowitości często uzyskuje wysokie stanowiska.

 

 

Zodiakalna Panna (kobieta) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

 

Zodiakalna Panna (mężczyzna) – Sprawdź z jakim znakiem zodiaku pasuje!

Extension Factory Builder