Numerologiczna Trójka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna Trójka

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna Trójka pojawia się w wielu religiach i kulturach, charakteryzuje się ciekawością świata. Jest niezwykle ruchliwa, żywa, pomysłowa i uwielbia błyszczeć. Trójki lubią, gdy okazuje się im zainteresowanie. Osoby te obdarzone są wyjątkowym magnetyzmem oraz głęboką intuicją.

Numerologiczna trójka  jest także  czuła i uczuciowa. Jest zdolna do wszelkich poświęceń, aby pomóc swoim przyjaciołom lub dążyć do ideału.

 

Numerologiczna trójka jest najbardziej obdarzona ze wszystkich wibracji światłem i czarem.

Dzięki swej aktywności potrafi zachęcić innych do działania. Uwielbia zwracać na siebie uwagę i być w centrum zainteresowania, dlatego też często posiada negatywne cechy w postaci szastania pieniędzmi, składania obietnic bez pokrycia, a czasami wmawiania kłamstwa, tylko po to, aby zaistnieć w otoczeniu.

Innym negatywnym aspektem numerologicznej trójki jest jej czar, dzięki któremu może nauczyć się, że uzyskuje wszystko czego zapragnie. Są to często osoby rozpieszczone, kapryśne i zbyt pobłażliwe wobec siebie samych. Osoby te szukają stałych emocji i rozrywek dlatego często potrafią zmarnować swoje możliwości twórcze.

Numerologiczna trójka jest osobą, która uwielbia być zadbana i dobrze ubrana, jeżeli nie uda jej się o to zadbać staje się sztuczna i pyszałkowata.

Cel Numerologicznej trójki to:

Osiąganie wszystkiego czego pragnie, dzięki swojemu urokowi osobistemu. Poszukiwanie stałych wrażeń.