Numerologiczna szóstka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna szóstka

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna szóstka odznacza się humanitaryzmem, szczodrością i opanowaniem. Jest godna zaufania, szlachetna i łagodna. Numerologiczna szóstka pragnie dobra dla wszystkich, a szczególnie dla swojej rodziny. Jest nadopiekuńcza i potrafi zrezygnować z własnych dążeń na korzyść swoich bliskich. Numerologiczna szóstka da się łatwo lubić, uwielbia gości i towarzystwo. Szóstka jest bardzo kochająca i czuła i dlatego także potrzebuje dużo czułości i miłości. W życiu bardzo często sprawdza się jako doradca, ponieważ posiada zdolność do analitycznego i logicznego myślenia.

Numerologiczna szóstka jest zbyt dokładna w swym działaniu i dlatego potrafi się często przejmować małymi szczegółami, jest po prostu perfekcjonistką, czasami jednak nie potrafi nadążyć za ciągłym doskonaleniem.

Numerologiczna szóstka nie znosi konfliktów i kłótni z obcymi ludźmi.

Nie radzi sobie w tym, jest po prostu istotą wrażliwą i bezbronną. Dla szóstki typowa jest ambiwalencja w sposobie postępowania. Czasem pokaże mocną siłę, a czasem jest zakompleksiona i nie potrafi się bronić. Numerologiczna szóstka czuje w pełni szczęście kiedy odpowiada i troszczy się za więcej niż jedną osobę.

Szóstka uwielbia dużo mówić i czasami zanudza swoje towarzystwo. Charakteryzuje się brakiem ideałów, nieobowiązkowością, lenistwem, niestałością oraz uchylaniem się od wszelkiej odpowiedzialności.

Negatywny aspekt numerologicznej szóstki powstaje kiedy nie potrafi sobie poradzić ze sprzecznościami i trudnościami.

Numerologiczna szóstka potrafi wówczas paść ofiarą zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.