Numerologiczna siódemka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna siódemka

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna siódemka jest osobą poważną, ciekawą, godną zaufania i mającą ogromne zdolności obserwacji. Siódemka jest błyskotliwa, natychmiast odrzuca nieprzeanalizowane fakty. Za wszelką cenę kieruje się prawdą i tego samego wymaga od innych.

Numerologiczna siódemka stale dąży do doskonałości i perfekcji, nie znosi rzeczy prostych i banalnych. Jest osobą bardzo elegancką i wrażliwą, która promieniuje uduchowieniem.

 

Numerologiczna siódemka potrafi rozkoszować się samotnością.

Osobowość siódemki nie lubi pokazywać swoich słabych stron, ani tracić kontroli nad sobą. Jej umysł pracuje w stałym napięciu, kiedy rozważa i analizuje otoczenie. Czasami rani swoich bliskich pokazując obojętność, ale tylko dlatego, aby bronić się przed byciem zranionym. Jest osobą w głębi duszy bardzo wrażliwą.

Numerologiczna siódemka ma zazwyczaj niewiele prawdziwych przyjaciół, ponieważ jest bardzo wymagająca.

Jej zdrowy rozsądek daje jej klasę, wiedzę i godność osobistą. Numerologiczna siódemka to skrajna indywidualność, bogata w niezależność i upartość w swoich ideałach i przekonaniach.

Kiedy numerologiczna siódemka prowadzi negatywny tryb życia poprzedzony brakiem wiary w siebie, może stać się bardzo zimną i zamkniętą osobą. Bywa wtedy mało towarzyska, pesymistyczna, egoistyczna. Wówczas często oszukuje samą siebie. Zdarza się, że sięga po narkotyki, alkohol oraz seks w ramach obrony, aby w ten sposób stawić czoła rzeczywistości.