Numerologiczna Piątka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna Piątka

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna piątka charakteryzuję się inteligencją, zdolnością twórczą i bogatą wyobraźnią. Osoby spod wibracji numerologii pięć stale dążą do wszelkich zmian. Kochają przygody, podróże i żyją teraźniejszością, a nigdy przeszłością. Nie znoszą monotonnego życia, są bardzo niecierpliwe i impulsywne.

Do zdolności numerologicznej piątki zalicza się łatwe przyswajanie nowych informacji. Są bardzo zmienne i ciekawe, dlatego aby piątka osiągnęła sukces w życiu musi nauczyć się koncentracji, by potrafić pochłaniać wszelkie informacje, w przeciwnym razie zmarnuje swoje zalety.

 

Numerologiczna piątka jest osobą, której nie da się przewidzieć.

Jej dążenie do celu i stale nowe emocje wytwarzają także u niej negatywne cechy.

Numerologiczna piątka w monotonnym życiu potrafi mieć bardzo duże skoki emocjonalne. W jednej minucie cieszy się,  a w drugiej załamuje się psychicznie. Stale się buntuje, aby czuć niezależność, a przy prowokacji potrafi mocno zranić swoich najbliższych. Osoby te nie są pamiętliwe ani złośliwe. Piątka nie potrafi przyznać się do własnych błędów, często krytykuje innych.

Jeżeli numerologiczna piątka nie będzie miała przypływu stałych, nowych wrażeń to jest bardzo prawdopodobne, że padnie ofiarą alkoholizmu, narkomanii lub hazardu.

Numerologiczna piątka jest także łatwowierna, co można uznać zarówno za zaletę jak i za wadę. Powinna nauczyć się panować nad swoim impulsywnym charakterem.

Cel Numerologicznej piątki to:

Nie żyć w monotonni, wprowadzać stale zmiany i szukać nowych wrażeń.