Numerologiczna Ósemka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna ósemka

horoskop-partnerski.comWibracja ósemki ma najsilniejszą osobowość ze wszystkich liczb pod względem ambicji i silnej woli. Numerologiczna ósemka jest energiczna, bojowa i stale dążąca do sukcesu. Numerologiczna ósemka nigdy się nie poddaje, a wyznaczone cele zawsze osiąga. Osoby spod tej wibracji potrafią rządzić i mają zdolności przywódcze. Ósemka stale podwyższa sobie poprzeczkę, kiedy zdobędzie swój cel ustanawia sobie nowy i nigdy nie jest w pełni zadowolona z tego co osiągnęła.

Numerologiczna ósemka ma bardzo wszechstronne wizje, ale nigdy nie popada w nierealistyczną fantazję, patrzy na świat taki jaki po prostu jest. Ósemka nigdy nie podejmuje nieprzemyślanych kroków. Zawsze analizuje wszystkie za i przeciw. Po analizie nie waha się, aby postawić wszystko na jedną kartę.

Numerologiczna ósemka jest bardzo ambitna i wykonuje swoje zadania z największą starannością. Osoby spod innych wibracji mają często trudności współpracy z ósemką, ponieważ wymaga idealnej precyzji w swojej pracy i projektach.

Ósemka ma zdolności niewiarygodnego zachowania zimnej krwi w sytuacjach zagrożenia. Nigdy nie traci opanowania nad własnymi emocjami. Sprowokowana reaguje gwałtownie i agresywnie. Furia ósemki jest największa ze wszystkich wibracji. Numerologiczna ósemka potrafi obronić się nie patrząc na skutki tej reakcji.

Numerologiczna ósemka jest prawdomówna i oczekuje tego samego od innych ludzi.

Ceni proste odpowiedzi – tak albo nie, popieram albo nie popieram. Jest osobą bardzo uczciwą, która dotrzymuje swoich zobowiązań za wszelką cenę. Na ósemce można zawsze polegać. Numerologiczna ósemka może także okazać się tchórzliwa. Dzieje się tak wówczas, gdy nie potrafi podjąć decyzji, albo kiedy uważa, że wycofanie się jest na jej korzyść. Ósemki potrafią manipulować ludźmi przekonując ich do swoich działań i pomysłów. Są dzięki temu najlepszymi przewódcami w całej skali numerologicznej.

Numerologicznej ósemki negatywne cechy pojawiają się kiedy niewłaściwie używa swojego niezłomnego temperamentu! Jej przesada w dążeniu do sukcesu może zamienić się w maniactwo. Nie potrafi być spontaniczna w towarzystwie, ponieważ zawsze potrzebuje wszystko przeanalizować. Jest bardzo często uparta i nieustępliwa, bywa nietolerancyjna. Czasami wydaje się, że nie wie nawet co to współczucie. Jej wymagania działają negatywnie na bliskich.

Numerologiczna ósemka potrafi być bardzo dominująca i wymaga posłuszeństwa.

Czasami swoje działania bierze zbyt serio i potrafi być uciążliwa dla innych ludzi.

Cel Numerologicznej ósemki to:

Stale dążyć do sukcesu.