Numerologiczna Jedynka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna Jedynka

 

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna jedynka tworzy źródło wszelkich energii, jest liczbą stworzenia  i prapoczątków. Numerologiczna jedynka charakteryzuje się osobowością człowieka, który doradza, tworzy oraz dodaje odwagi innym. Jest po prostu odważna,  niezależna, ekstrawertyczna, niebanalna i pełna entuzjazmu. Jedynka jest świadoma, że wyróżnia się spośród otoczenia. Jedynki realizują wiele śmiałych pomysłów i dlatego potrafią także wskazać drogę dla innych indywiduów. Mają dar przekonywania graniczący z charyzmą (wyznaje zasadę „Żyj i pozwól żyć innym”).

 

Numerologiczna jedynka potrafi w sposób pozytywny wykorzystać energię, zdolności twórcze i zdeterminowanie.

Numerologiczna jedynka to liczba która osiąga każdy cel jaki sobie wyznaczy.

Numerologiczna jedynka ma dobre poczucie humoru, jest uczciwa, spontaniczna i szlachetna. Jedynka ceni bardzo swoich przyjaciół, jest lojalna i zdolna do poświęceń. Jeśli jednak numerologiczna jedynka użyje swoje cechy do złych celów to staną się jej wadami. Dlatego w zależności od tego w jaki sposób jej życie się potoczy będziemy mogli ocenić czy ma pozytywne/czy negatywne cechy?!

Negatywnymi cechami jedynki jest brak zdecydowania i lenistwo. Osoby spod tego numeru są mało tolerancyjne, egoistyczne, wykazują agresywny stosunek do innych  i chcą za wszelką cenę dominować. Numerologiczna jedynka nie potrafi przyznać się  do własnych błędów, dlatego także trudno jej odnaleźć się w społeczeństwie.

Ambicja odgrywa bardzo ważną rolę w życiu Jedynki. Jeśli numerologiczna jedynka wykorzysta swoją ambicję w negatywny sposób, to nie będzie liczyła się  z nikim  i użyje wszelkich środków by uzyskać własne cele.

Cel numerologicznej Jedynki to:

W życiu pragnie osiągać wyznaczone cele. Jeśli w coś wierzy to zachęca i inspiruje innych ludzi do działania.