Numerologiczna Dziewiątka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna Dziewiątka

horoskop-partnerski.comNumerologiczna dziewiątka posiada niezwykłą intuicję i percepcję. Dziewiątka ma także zdolności telepatyczne i dzięki swoim cechom potrafi bardzo dobrze zrozumieć motywacje innych ludzi.

Numerologiczna dziewiątka jest wspaniałą i kochającą osobą. To jedyna ze wszystkich wibracji, która pomaga ludziom bezinteresownie. Numerologiczna dziewiątka jest bardzo szlachetna. Dziewiątka posiada także ogromną potrzebę wolności i niezależności. Kiedy ktoś próbuje dominować nad nią buntuje się. Potrzebuje mieć zarówno wolność fizyczną jak i duchową.

Numerologiczna dziewiątka  w towarzystwie dzieli się mądrością i miłością.

Kieruje się własną moralnością. Kiedy miesza się do cudzych spraw to robi to ze względu na ogólne dobro tj. uważa, że powinna pomóc.

Numerologiczna dziewiątka jest bardzo uczciwa i prawdomówna, ale nigdy nie chce świadomie kogoś zranić.

Jest osobą, która często czuje się samotna sama w sobie.

Jej szczerość i sprawiedliwość niestety często działa na jej niekorzyść, ponieważ potrafi postawić na swoim, nawet jeżeli ma to odkryć prawdę, która nie zawsze jest korzystna dla ogółu. Numerologiczna dziewiątka potrafi stać się zupełną przeciwnością samej siebie jeśli przeżyje życiową traumę lub jeśli odczuwa negatywną aurę w bliskim jej otoczeniu. Potrafi być wówczas bardzo egoistyczna, obrażając się o drobiazgi. Numerologiczna Dziewiątka może stać się arogancka, agresywna i gwałtowna.

Cel Numerologicznej dziewiątki to:

Pomagać bezinteresownie. Czuć dobroć, sprawiedliwość oraz rozumieć innych ludzi.