Numerologiczna dwójka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna dwójka

horoskop-partnerski.comNumerologiczna dwójka symbolizuje uzupełnianie przeciwieństw, tj. wzajemne dawanie i branie, które pozwala na dopełnianie się. Numerologiczna dwójka tworzy relacje międzyludzkie.

Osoby spod tej wibracji są najbardziej ze wszystkich liczb obdarzone talentami. Numerologiczna dwójka zalicza się najczęściej do jednostki wykształconej, interesuje ją świat, sztuka i intelekt.

Numerologiczna dwójka charakteryzuje się chęcią do współpracy, dobrocią i ciepłem. Potrafi idealnie wczuć się w innych ludzi, przez co doskonale ich rozumie. Ta zdolność powoduje, że dwójki są bardzo lubiane w towarzystwie. Dwójka potrafi uspokoić i podnieść na duchu. Numerologiczna dwójka kieruje się bardziej sercem, niż rozumem, co sprawia, że osoby spod tej wibracji są bardzo marzycielskie, wrażliwe, czułe i bardzo romantyczne. Ich pozytywna aura tworzy spokój w ich otoczeniu.

Numerologiczna dwójka posiada także negatywne cechy.

Numerologiczna dwójka nie potrafi bronić się przed osobami kłótliwymi. Milczy wtedy i niestety zamyka się w sobie. Dwójki potrafią ukryć swój temperament, ukrywając swoje negatywne emocje. W otoczeniu negatywny, przejawiają także  negatywne cechy, które powodują, że stają się podejrzliwe i uległe. W negatywnym otoczeniu numerologiczna dwójka niszczy siebie i tłamsi swoją pozytywną aurę.

Cel numerologicznej dwójki to:

Pomaganie i zrozumienie swoich bliskich. Okazywanie im poczucia bezpieczeństwa i pozytywnej wibracji nawet w najtrudniejszych życiowych momentach.