Numerologiczna Czwórka

Wrzesień 20, 2012 w Numerologia

Numerologiczna Czwórka

horoskop-partnerski.com

Numerologiczna czwórka charakteryzuje się ambicją, sprawiedliwością, stabilnością, skutecznością logiką i dyscypliną. Są to osoby solidne, poważne i precyzyjne. Dlatego często odnoszą sukces w swojej karierze. Numerologiczna Czwórka jest bardzo praktyczna i mało marzycielska. Często odczuwa lęk przed ryzykiem, nieoczekiwaną przygodą oraz jakąkolwiek zmianą w jej stabilnych życiu. Są to osoby bardzo monotonne, chcące osiągnąć za wszelką cenę stabilizację życiową.

Numerologiczna Czwórka jest osobą spokojną, łagodną i powściągliwą. Nie lubi błyszczeć w towarzystwie oraz zwracać na siebie uwagi, co czyni, że ma wiele pohamowań, z którymi wiecznie walczy.  Czwórki są mało wierne w puste teorie, wszelkie teorie muszą być oparte na prawdziwych faktach, ogólnie numerologiczna czwórka jest mało duchowa i nie potrafi łatwo okazywać uczucia.

Numerologiczna Czwórka jest bardzo uparta, wytrwała i zdecydowana, ale nie jest na ogół dominująca.

Numerologiczna Czwórka odznacza się bystrym, przenikliwym umysłem. Jest bardzo drażliwa i łatwo ją urazić.

Jej negatywne cechy ukazują się kiedy czuje się urażona. Potrafi być wtedy ostra, surowa, a nawet wulgarna. Nie znosi także leniwych ludzi i jest bardzo wymagająca. Numerologiczna czwórka wpada często w konflikty z innymi ludźmi poprzez brak tolerancji.
Wobec przyjaciół jest bardzo lojalna i wierna. Jeżeli natomiast życie czwórki potoczy się nie na jej korzyść, osiąga niestety zupełnie odwrotne cechy takie jak: brak koncentracji, lenistwo, skrajną nieufność i tchórzostwo.

Cel Numerologicznej Czwórki to:

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji sobie i swoim najbliższym.