Horoskop partnerski Numerologia urodzin

Numerologia urodzin

Numerologia urodzin

Zacznij przyglądać się liczbom i zauważ, że całe Twoje życie oparte jest na analizie daty urodzenia. Numerologia pozwala Nam odnaleźć siebie, a także pomaga wybrać właściwą życiową drogę. Dzięki numerologii bliżej poznacie ludzi i będziecie potrafili ich szybciej ocenić. Dowiedz się jakimi osobami są bliscy z Twojego otoczenia. Jak różnicie się między sobą charakterologicznie. Numerologia czyli analiza liczb to odrobina magii w Twoim życiu. Często bywa tak, że dobierają się ludzie, których znaki zodiaku w ogóle do siebie nie pasują, a jednak żyją długo i szczęśliwie. Dowiedz się dlaczego i jak to jest możliwe? Odpowiedź znajdziesz w numerologii.

Numerologia urodzin – Jak posługiwać się wibracją numerologiczną?


Numerologia urodzin – wylicz swoją wibrację

Horoskop partnerski – Numerologia urodzin

Na czym polega numerologia urodzin?!

Twoja data urodzenia?!

Przykład:

Urodzony 1976-03-23

=1+9+7+6+0+3+2+3=31

=3+1

=4

Numerologia urodzin wyznacza Tobie wibrację dla numeru 4

Numerologia urodzin pomoże odnaleźć w Tobie swoje własne zdolności.

Pomyśl, że szybciej odkryjesz w sobie talent i będziesz wiedział jak pokierować własnym życiem, aby go nie zmarnować. W przypadku wczesnego zamążpójścia, dowiesz się – czy jest to odpowiednia partnerka lub partner dla Ciebie?, czy będziecie szli wspólną drogą?, a może w przyszłości Wasze szlaki się rozejdą?!
Ludzie, którzy za młodu biorą ślub tj. w wieku 18-20 lat, po kilku latach często zauważają, że niewiele ich łączy. Żona odkryła w sobie chęć dalszego kształcenia się, zmiany zawodu, zaczęła interesować się zupełnie innymi rzeczami niż jej mąż. Poznała nowych ludzi i z czasem zdała sobie sprawę, że nie ma nawet o czym rozmawiać ze swoim partnerem. Tym samym mąż może być całe życie marzycielem, który nie ma ochoty na zmianę swojego życia. Nie odkrył jeszcze własnych zdolności, nie przyznaje się do słabości, a może po prostu brak mu odwagi. Nie lepiej byłoby dla tej pary, gdyby poznali wcześniej swoje charaktery? Uniknęliby wówczas niepotrzebnych łez i żali.
Być może nie zraniliby wielu bliskich osób ze swojego otoczenia. Nie byliby powodem nieszczęśliwego dzieciństwa swoich dzieci.

Numerologia urodzin zapozna Cię z charakterystycznymi cechami ludzi. Poznasz ich wady i zalety. Dzięki tym informacjom będziesz miał większy wpływ na swoje życie. Może wiedząc o tym, zmienisz swoje dotychczasowe plany i nie zmarnujesz części swojego życia, albo kierując się numerologią urodzin wybierzesz inną życiową drogę?!

Kliknij na liczbę, która jest Tobie przepisana według daty urodzenia!Extension Factory Builder